Nové: Shrnutí toho nejlepšího z osmi let mých prezentací a workshopů na téma prezentační dovednosti

Osm let už školím prezentační dovednosti pod značkou Šťavnaté slajdy. Řekl jsem si, že je čas dávat víc know-how zdarma vám, čtenářům mého blogu a fanouškům na Facebooku.

Stáhněte si proto shrnutí mých prezentací a workshopů.

Na několika stranách najdete konkrétní tipy k přípravě, designu a projevu. Zároveň zde najdete tipy na knížky, webové stránky a konkrétní prezentace, které vám pomohou vytvářet lepší slajdy a být skvělým řečníkem. Na konci je také několik mých slajdů pro ukázku.

Pokud se vám dokument líbil, pošlete ho své kolegyni, kamarádovi nebo ho rozešlete v rámci své firmy. Uděláte mi tím opravdu radost a pomůžete tak zlepšit úroveň prezentování v Čechách.

Kontrolní seznam pro prezentace

Abyste nezapomněli na nic při přípravě vaší další prezentace, stáhněte si kontrolní seznam pro prezentace zdarma.

Osobní produktivita pro zaměstnané lidi (ebook zdarma)

Pokud máte pocit, že nestíháte, že máte po práci málo energie a je toho spoustu, co byste ještě chtěli stihnout, stáhněte si zde zdarma ebook Osobní produktivita pro zaměstnané lidi, který vám pomůže získat více času, energie a chuti do nových projektů.

K ebooku si můžete prohlédnout související prezentaci zde (také zdarma). 

Šťavnaté slajdy (ebook zdarma)

Čeká vás důležitá prezentace a chtěli byste zaujmout? Pokud chcete navrhovat skvělé prezentační slajdy, stáhněte si ebook Šťavnaté slajdy - jak navrhovat a prezentovat skvělé prezentační slidy.

Stáhnout ebook Šťavnaté slajdy

The Instant Motivator (ebook zdarma)

Možná jste četli Getting Things Done od Davia Allena, četli jste Zen to Done, sleduje Zenhabits.net, ale stejně nejste tak produktivní jak bystě chtěli. Vím jak se cítíte, napsal jsem na to krátkou příručku, která byla součástí mé stejnojmenné přednášky v Brně. 

Persuasive Presenter (ebook zdarma)

Hledáte jednoduchou příručku jak si vylepšit svoje presenter? Stáhněte si Persuasive Presenter, který byl jako handout k workshopu na rezidenčním víkendu Toastmasters v Pardubicích, kde byl tento workshop hodnocen jako nejužitečnější.