Reference

Workshopy prezentačních dovedností jsem úspěšně vedl v těchto firmách a organizacích: 

Vodafone Czech Republic a.s. | Ferring-Léčiva a.s. | Univerzita obrany - Fakulta Vojenské zdravotnictví | Czech-us v.o.s. | Foxconn Technology CZ s.r.o. | Univerzita Hradec Králové | O2 Czech Republic a.s. | ASCO JOUCOMATIC s.r.o. (Emerson).

"Jakub pro náš tým Customer Experience uspořádal praktický workshop „Show me the numbers“. Potřebovali jsme poradit, jak připravit jednoduché a srozumitelné slidy a přitom na nich našim interním klientům sdělit vše, co potřebujeme. Workshop se nám velmi líbil, ocenili jsme zejména  konkrétní Jakubova doporučení na zpracování a úpravu prezentací – v našem případě se jednalo o výstupy ze spokojenostních výzkumů."

— Renata Jelínková, Customer Experience Project Manager, O2 Czech Republic, říjen 2014

„Jakub Šafránek pro naší společnost připravil školení Prezentační dovednosti. Samotnému školení předcházela ukázková hodina, která zaujala naše finanční oddělení, které následně absolvovalo plnohodnotné školení. Spolupráce s panem Šafránkem je bezproblémová a velmi rychle jsme domluvili všechny detaily. Školení bylo zároveň vytvářeno na míru a zaměřilo se na konkrétní problémy, s kterými se účastníci potkávají. Tomu odpovídala i zpětná vazba, která byla vynikající a změny při prezentování jsou již viditelné. Jakuba Šafránka proto můžu s čistým svědomím doporučit.“ 

— Miloš Křepelka, HR Specialist FOXCONN Technology CZ, s.r.o. Kutná Hora, říjen 2014

"Jakuba Šafránka jsem poznal na setkání Prague Business Toastmasters, kde měl zajímavou prezentaci o mentoringu. Pár dní poté jsme domluvili na prezentačním kurzu pro můj tým. Oceňuji především Jakubův inovativní přístup, stručnost, sdílení užitečných praktických příkladů a aktivní zapojení posluchačů během kurzu. Byla to osvěžující zkušenost, která může být užitečná i pro další korporátní harcovníky."

Miroslav Čepický, ředitel komunikace, Vodafone Czech Republic, a.s.

"I've attended several Jakub's presentations and can say most of them were outstanding. I like his focus on details and the way he delivers it - he thinks about the audience and their needs go first. In Toastmasters, we often invite him as a speaker to various events."

Michal Juhás, zakladatel Bookfan.eu a CTO v HotelQuickly.com

"Přednáška "Nepotřebujete mít MBA, abyste uspěli v businessu“ není žádné chození kolem horké kaše, ale přímo cílený workshop s konkrétními triky a návody, jak uspět při podnikání. Jakub tématu rozumí velmi dobře, což je vidět na jeho emotivním vysvětlování a já osobně jsem se během setkání ani chvíli nenudila. I když sama nepodnikám, tak musím říci, že že tento workshop mi velmi otevřel oči a jsem přesvědčena o tom, že toto setkání s Jakubem výrazně ovlivnilo můj život."

  Vlaďka Janů, senior .NET developer

"Zdálo se nám, že úspěšnost prezentací oproti předchozím létům klesá. Spojili jsme se proto s Jakubem Šafránkem. S panem Šafránkem jsme došli k závěru, že hlavním problémem byla naše PowerPointová prezentace. Na radu pana Šafránka jsme změnili i styl přednesu, který jsme zaměřili více na naše osobní zkušenosti. Spojení našich osobních zkušeností z programů v zahraničí a moderní prezentace jsme dosáhli přibližně 20% zvýšení poštu registrovaných z jedné prezentace. Můžeme tedy služby Jakub Šafránka pouze doporučit."

Ing. Přemysl Piskač, ředitel, Czech-us, v.o.s.

"Ahoj Jakube,
ucastnil jsem se obou tvych workshopu a oba byli velmi zajimave. Libi se mi, jakym zpusobem prezentujes sve myslenky - jednoduse, energicky a primocare. Velmi ocenuji, ze jsi se jiz dostal do stadia, kdy vis, ze hole studium nikam moc nevede a ze to, co vetsina z nas potrebuje, je zacit delat. Z tvych obou workshopu jsem si odnesl cenne postrehy, ktere se snazim mit na mysli i nadale."

David Friml, student architektury (ČVUT)

"Ahoj Jakube,
tvůj workshop pro mě byl jak inspirující tak užitečný. Některé prezentované myšlenky jsem znal už dřív, nicméně až tvůj projev mi umožnil vytvořit si celkový obraz o tom, co je podstatné při rozjedu podnikání. Z prezentace jsem si odnesl silný pocit, že chci rozjet business o kterém už nějakou dobu přemýšlím."

- Zbyněk Šťáva

"Kurz [Šťavnaté slajdy - jak skvěle navrhovat své prezentační slidy] má velkou přidanou hodnotu a smyslupnou linku. Doporučuji všem z Vás, kteří hledáte cesty jak efektivněji prezentovat. Jakub je profesionál a člověk, který má co předat."

Jiří Bréda, účastník kurzu Šťavnaté slajdy

Kurz [Šťavnaté slajdy – jak skvěle navrhovat své prezentační slidy] byl veden na profesionální úrovni, atmosféra kurzu byla přátelská, s prostorem pro individuální řešení. Praktické ukázky jednotlivých postupů byly velmi názorné.

Jarmila Futerová, účastník kurzu Šťavnaté slajdy

Názor na kurz "Šťavnaté slajdy – jak skvěle navrhovat své prezentační slidy": užitečné shrnutí zásad doplněné o zajímavé triky.. podobným kurzem by si měl projít snad každý, komu hrozí použití powerpointu.

Karin Grohmannová, účastník kurzu Šťavnaté slajdy