První (český!) workshop, na který jsem se přihlásil. Přidáte se?

Českým vzdělávacím workshopům jsem se vyhýbal jako čert kříži. Většina z nich už z popisu vypadala nudně, nabídka není nijak široká a málokterý workshop dokázal inspirovat. Když jsem potřeboval inspiraci na lepší slajdy, letěl jsem do Londýna vidět Seth Godina live. Pak to byl workshop Duarte v Amsterdamu, obě akce naprosto skvělé. Hvězdy v oboru.

Poprvé po dlouhé době jsem se ale přihlásil na český workshop. Konkrétně pak Umění sebedisciplíny, první část cyklu #predatorcode, kterou vede Jaroslav Homolka. Možná ho znáte třeba z Bistro Digital. Viděl jsem ho na iCON Prague a jeho přednáška tam byla pro mne s velkým odstupem nejlepší. Proč? Žádný bullshit, jasně a stručně k věci, od člověka, co už má zkušenosti. 

Pevně věřím, že to bude super. Mrkněte na jeho stránky, třeba vás také nějaká část z cyklu zajme a přihlašte se. První už je plný, ale další ještě volné. Investice do sebe se vrátí. Češi málo investují do sebe (pár Kč / měsíc typicky) a je to chyba.

Změníte to? Proč nezačít u sebe?

Výzva! Účastnili jste se nějakého workshopu / školení v ČR, které bylo super? Prosím, doporučte do komentáře níže, budu vám neskonale vděčný! Předem díky!

Víte, že jsem už na Facebooku? Dejte "like", ať nepřijdete o nové updaty.