Udělejte to, co jste nikdy nedělali.

Spoustu lidí chce podnikat, ale jen málokdo se do podnikání opravdu pustí. Není divu. Nikdo vám totiž neřekne, co máte dělat. Podnikatelů je proto tak málo.

Na škole jsme si zvykli, že byly vždy jasná zadání. Hádali jsme, když nebylo jasné zadaní a prali jsme se o bodík navíc. Naším hlavním zájmem bylo jediné - bude to v testu? Kreativita, nadšení a iniciativnost se projevovala v těch nejmenších případech. Iniciativní se hlásili, méně iniciativní spali.

A potom si najít dobrou práci. Dobrá práce může zajistit to, co vás vyléčí od strachu z žádného zadání. Plány, porady a jasné zadání je pak zase v kurzu. 

Vyhledávejte nejasná či žádná zadání, protože tam máte největší příležitost uspět. Otáčet hamburgery v McDonald's o pět procent rychleji vás může katapultovat na zaměstnance měsíce, ale nezajistí vám to jistou kariéru. Ti nahoře nemají často vůbec žádné zadání.

A vy můžete být tím nahoře už teď. Podnikavost je ve vás a vždy byla. Nehledejte zadání. Udělejte to, co jste nikdy nedělali.

Potřebujeme vaši podnikavost.

Líbil se vám článek? Přihlašte se pro odběr newsletteru (formulář na levé straně stránky) a získejte tak další business tipy a nové ebooky zdarma. Žádný spam, žádné kraviny.