Budete někomu chybět business

Pokud budete někomu chybět, děláte váš business správně.

Chyběl by někomu váš eshop, váš blog, pekárna, vaše prezentace, váš příchod ráno do práce? Je možné, že za pár let budete v jiné firmě, budete dělat jiný business, budete na jiné pozici a budete potkávat jiné kolegy. To, jestli nad tím teď přemýšlíte, mění zcela situaci.

Co kdybyste někomu chyběli? Někomu by chyběl váš originální přístup k práci, váš úsměv, umění najít na věcech to pozitivní, opřít se do práce víc než musíte, neztratit smysl pro humor. Někomu by chybělo, že si vzpomenete na narozeniny kolegy, přinesete narozeninový dort, pozvete někoho na oběd, pomůžete někomu s těžkým balíkem, zaskočíte na poštu když nemusíte, pošlete zákazníkovi originální dárek, i když nemusíte, posíláte zákazníkům čas od času zajímavé informace, jdete ve vaší službě o krok dál ne protože musíte, ale protože chcete. Protože je to váš životní styl a způsob, kterým pracujete.

Pokud budete někomu v práci, v businessu chybět, děláte něco hodnotného. Děláte něco cenného, děláte něco, za co se vždy bude platit prémiově. Dělejte to dál. Stojí to za to a vrátí se vám to nesčetněkrát.