Jeden nápad jak zlepšit váš zítřek

Komentovat většinu událostí nemá smysl. Protestovat, kritizovat, hodnotit a vycházet do ulic nemá efekt. Můžete o problémech mluvit, ale tím se nic nezmění. Chci vám předat jednoduchou myšlenku na zítřek. 

Jediné co má ve vašem životě cenu je něco vytvářet. 

Zkuste zítra nekomentovat, nekritizovat, nedávat svůj názor. Zkuste zítřek věnovat vytvářením toho co chybí. Co by mělo být, co už jsme měli dávno číst, používat a vidět. Něco, co nosíte ve své hlavě, dokážete si to jasně představit a zítra můžete z té myšlenky začít dělat realitu.

Ne, tenhle příspěvek není o tom jak byste se měli jen motivovat. Není o tom, že zítra máte něco nového zkusit a ten den vám pak přinese něco navíc. Ne, pokud můžete, žijte tak stále. Komentujte méně, kritizujte méně, reagujte na události okolo vás méně. Konzumujte média okolo vás méně. Kauzy, ty za týden zhasnou. Vaše práce tu může být za měsíce i roky stále.

Místo toho piště, natáčejte, dodělejte ten projekt. Ostatní na vás čekají, my na vás čekáme. Chceme si přečíst váš další článek, vidět další váš klip a chceme si koupit co, co zítra můžete nabídnout 

Zítra vytvářejte a méně reagujte. Čím víc se tak naučíte žít, tím budete mít větší pořádek v hlavě, osud v rukách a budete šťastnější. Když nepodléhám okolnostem a tvořím, můžu zlepšit svůj život i život ostatních. Je lepší psát knihy, než kritizovat knihy. Je lepší vytvářet okolí, než kritizovat okolí. A lepší točit filmy, než recenzovat filmy.

Můžete si vybrat. Vyberte si něco vytvářet.