​Když hledáte knížku či kurz jak efektivně řídit váš čas

zastavte se a položte si otázku.

Když je možné začít podnikání jen s notebookem a připojením k internetu, když se můžete naučit jakýkoliv jazyk světa zadarmo, když je internet plný skvělých zdrojů, které vám pomohou ve vašem růstů - je opravdu problém v nedostatku zdrojů?

Máme často ten pocit, že nám něco chybí. Chtělo by to nový monitor, více peněz na marketing, chtělo by to více followerů na facebookové stránce a úspěch je za dveřmi. Není to ale právě tohle soustředění na limity příčinou samotného problému?

Když vidíte den jako omezenou schránku času, jen dvacet čtyři hodin, říkáte si, že se nedá za tu dobu nic rozumného stihnout. Když vidíte den jako 86 400 vteřin (čti: příležitostí), proč neudělat dnes něco jinak? Proč se neusmát na prodavačku v obchodě, nezvedat telefon zákazníkům s příjemným tónem, proč nepozdravit nahlas a s jiskrou v očích?

Příležitosti jsou, to co nám brání v tom něco udělat je strach. Nehledejte další kurz, knížku, která vám pomůže. Strach budete mít vždy - důležité je mu ale pravidelně ukazovat, kdo tady velí. Vy?