Když trojka už nestačí

Velmi dobré a dostatečné je u konce. Stačilo to ve škole, nestačí to na trhu plném možností.

Ve škola byla trojka dobrá známka. Vynikat znamenalo čelit svým vrstevníkům. Čelit možnému posměchu ze šprkounství a intelektuálství. Proč raději nesplynout s davem, ztratit se ve vzdělávací instituci, která je postavena na umění proplout bez možnosti vyniknout. Odlišit se vám přineslo více škody, než užitku. Už je tomu dávno konec.

Najali byste někoho jen pro to, že je docela dobrý účetní, průměrný golfista a středně dobrý plavec? Možná ano, ale silně o tom pochybuji. Když chcete někoho najmout, chcete toho nejlepšího na světě. Nemyslím na světě, myslím v tom vašem světě. V rámci vašich finančních možností, v rámci vašich potřeb. Je to váš nejlepší na světě

Když budete mít rakovinu, půjdete za průměrným onkologem? Těžko, prodali byste raději své vysněné auto, abyste mohli letět za tím nejlepším, kterého si můžete dovolit. Jenže s takovou záplavou možností jaká je teď na trhu se chováme jako kdybychom měli rakovinu každý den. Rozhodujeme se pro to nejlepší, naše nejlepší. Když naposledy jste někomu doporučili průměrnou restauraci, velmi obyčejnou památku či docela dobré divadlo?

Potřebujeme vás - vaše nejlepší na světě.