Konference dobré exekuce

 ...konferencí prezentující dobré nápady je spoustu, na trhu ale podle mně chybí konference dobré exekuce - jak z těch nápadů udělat realitu.

Také jste absolvovali nějakou konferenci či přednášky, vyslechli si zajímavý (nebo i převratný) nápad a za pár měsíců zjistili, že se nic moc ve vašem životě nezměnilo? Při honbě za dobrými nápady často zapomínáme na to nejdůležitější a to je právě realizace dobrého nápadu. 

Jak by mohla vypadat konference dobré exekuce? Neprezentovaly by se na ní žádné další nápady (těch máme tři pytle, dvě knihovny a celý TED), ale prezentovaly by se techniky přeměny nápadů do reality. Jak získat odvahu. Jak rozjet malý projekt. A jak mít odvahu (koule) na to, to fakt udělat. Třetí asi nejdůležitější.  

Naučit se dobrou techniku, která vám pomůže udělat z nápadu realitu, je lepší než pytel nápadů. Po světě je nápadů habaděj. Proto je podle mě čas na konferenci exekuce, konferenci odvahy, setkání lidí, kteří se nebojí říct, že už jsou v aréně a bojují. 

Je lepší být v aréně a bojovat a mít problémy, než sedět na tribuně. Na tribuně vše vypadá jinak, jednodušeji a (i když inspirativně) je třeba se z tribuny často dostávat dolů.