Nesexy > sexy

Většina toho, co na někom obdivujete, bude nejspíše sexy. Mít peníze je sexy, mít úspěch je sexy, mít krásné auto je sexy, mít super rodinu, mít skvělou kariéru, krásnou ženu, úspěšného manžela, úspěšnou manželku, krásného manžela.. sexy je to, co nás přitahuje.

Na druhou stranu, jak získat to, co je sexy nebo jak stát "sexy"?

Jeden den strávit tím co by vás bavilo, co byste chtěli a kým byste se chtěli stát. Zbytek strávit tím, co není sexy. Protože to co není sexy doopravdy vede k tomu, co nejspíše chcete.

Focení jídla, kávičkování, posedávání a snění jsou možná skvělé strategie na to, jak získat více followerů. Ale kolik z těch lidí vám pomůže, pokud to budete potřebovat?  Pokud většina, pak je to super.

Pokud nikdo, pak je možná na čase mít okolo sebe lidi, kteří vám doopravdy pomohou, doopravdy vám věří a doopravdy něco zajímavého umí. 

Přemýšlel jsem nad tím jak vlastně zlepšit můj život. Udělal jsem si seznam věcí, co bych všechno mohl udělat. Udělat si druhou školu, znovu studovat, udělat si nějaký kurz, začít pravidelně běhat, meditovat, psát častěji tenhle blog.. přišel jsem s opravdu velkým množstvím nápadů, přičemž hodně z nich vypadalo celkem dobře. Až na to, že jsem zjistil poměrně jednoduchou pravdu.

Pokud chci opravdu lepší život, musím (stačí) lépe a více pracovat. Lépe ve smyslu chytře. A více ve smyslu strávit více času dělám toho, co není sexy. 

Možná i vy chcete váš život někam posunout dále. Udělejte si tedy také seznam. Ale lepší seznam než já - udělejte si seznam toho, co "nesexy" můžete dělat a jak můžete více a chytřeji pracovat. A pak si vyberte jednu věc a tu začněte dělat. 

Nesexy > sexy.