Problém správného projektu na rozdíl od mála času

Pokud máte pocit, že byste potřebovali den co má 48 hodin nekupujte si knížku o time managementu. Možná nebude problém v času, ale problém v tom, jaké projekty si vybíráte. 

Pokud stále nestíháte a snažíte se vecpat do jednoho dne ještě něco víc, je podle mě potřeba se zamyslet. Podívat se na vše co děláte (vaše povinnosti, práci, koníčky) a říct si, jaké výsledky jednotlivé aktivity podle vás mají. A jaký si myslíte, že mají potenciál do budoucna. Má to potenciál se ještě výrazně zlepšit? Pokud ne, možná je čas s tím seknout. 

Když máte pocit, že nestíháte, zastavte se. Často je to podle mě spíš nedostatek odvahy. Vybrat si jeden opravdu důležitý projekt a tomu se věnovat. Pokud obdivujete někoho kdo uspěl, neuspěl podle mě jen tím, že do toho dával více hodin jak vy. Pracoval na něčem, co mělo obrovský potenciál.

Sekněte s tím, co se nejspíše moc nezlepší. Vyberte si nový projekt co potenciál má a mělo by to fungovat daleko lépe. Můžete dát 20 000 hodin do tréningu točení jo jo, ale nejspíše se daleko nedostanete. Možná je čas začít hrát jinou hru, pokud se vám nedaří vyhrát na současném poli.